Türkiye'nin En Yeni Ve En Dinamik Forum Sitesi
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!

Türkiye'nin En Yeni Ve En Dinamik Forum SitesiHoşgeldiniz : Misafir
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  İletişim  Kayıt Ol  Bağış  Giriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Battlefield 3 Açılmıyor mu?
tarafından djlorenzo C.tesi 06 Tem. 2013, 20:23

» Gta V'in İlk Trailer'ı Çıktı!
tarafından Hks Çarş. 02 Kas. 2011, 16:05

» Gta V Duyuruldu!
tarafından Hks Paz 30 Ekim 2011, 15:15

» Windows 7, Windows XP yi geçti!
tarafından Hks Salı 04 Ekim 2011, 11:14

» Max Payne 3'ün çıkış tarihi belli oldu!
tarafından Hks Paz 25 Eyl. 2011, 10:10

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Dil Seçeneği

Paylaş | 

NfS Shift 1 [Torrent]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Hks
ADMiN
ADMiN

Ruh Hali :

MesajKonu: NfS Shift 1 [Torrent]   Cuma 25 Ara. 2009, 22:10

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kısa süreli bir zaman yolculuğuna ne dersiniz? Eğer biraz da olsa hevesiniz kabardıysa vakit kaybetmeden zaman makinenize atlayın, vitesi geriye takın ve hafızanızın o uçsuz bucaksız yollarında son sürat ilerleyin. 90’lı yıllara geldiğiniz zaman ayağınızı gaz pedalından çekin ve yavaşlamaya başlayın. “1995” tabelasını gördüğünüz anda fren pedalına abanın ve etrafınızı şöyle bir kolaçan edin. Bulmanız gereken şey bir oyun, bir yarış oyunu. “Need for Speed” (NFS) şeklindeki bir yazının ışıl ışıl parladığını fark ettiniz mi? Yaş meselesinden dolayı o kadar uzaklara gidemeyenler olacaktır ama onlar için de bir durak var. Bu kitlenin çok uzaklara gitmesine gerek yok, 2003 yılına kadar gitmeleri yeterli. Yine aynı yazı, aynı ihtişamla ortaya çıkacaktır ama bu sefer yazının sonunda “Underground” şeklinde bir ek olacaktır. Bundan sonrasını ise hepimiz biliyoruz: Underground 2, Most Wanted, Carbon, ProStreet, Undercover ve en nihayetinde Shift!
Az önce NFS tarihine Underground gibi bir durak yerleştirdim. Neden mi? Çünkü Underground ile birlikte NFS yarışları pistlerin dışına taşmış ve şehrin arka sokaklarına yayılmıştı; hatta NFS serisinin ikinci durağı olarak gösterebileceğim Most Wanted ve sonrasındaki oyunların birer hikayesi dahi vardı. Kısacası bu iki oyun, NFS tarihindeki dönüm noktaları oldu. Böylece Electronic Arts, bu efsane oyunu farklı bir kulvara taşımış oldu ama tilkiye kürkçü dükkanının yolu görünmüş olsa gerek ki NFS yarışları köklerine, yani yarış pistlerine geri döndü. Ne hikaye, ne arka sokaklar, ne de polisler... Shift ile birlikte artık NFS’de sadece yarış pistleri ve bütün ihtişamlarıyla lüks otomobiller var. Eh, kolları sıvayıp yeni bir NFS kariyeri yapmanın zamanı geldi sanırım.

Nefes nefese bir NFS daha!

Electronic Arts’ın alışık olduğumuz “Adam olun, hız yapmayın, hız yapacaksanız da tedbirinizi alın!” uyarısından sonra altımıza bir adet BMW 135I Coupé veriliyor ve kısa bir test turuyla Shift’teki kariyerimize başlıyoruz. Bu bölüm çok önemli; çünkü bu testin sonunda nasıl bir şoför olduğumuz ortaya çıkıyor ve oyun bize performansımızın sonucuna göre bir zorluk seviyesi tavsiye ediyor. Oyunun genel zorluk derecesi, yarışlarımız boyunca bize rehberlik edecek olan ok işaretlerinin hassaslık derecesi ve hatta virajlara girerken otomobilimizin otomatik olarak yavaşlaması gibi hassas ayarlar söz konusu. Şahsen test sürüşümün sonunda oyunu kolaylaştıran bütün ayarların açık olduğu bir tavsiye listesiyle karşılaştım. Ehliyeti bile olmayan bir adam olarak bu durumu haklı görmedim de değil açıkçası. Bu ayarlara biraz zaman ayırmanızı tavsiye ediyorum; çünkü Shift gerçekten sürüş yeteneği isteyen bir oyun olmuş. Zorluk derecesini ve diğer hassas ayarları istediğiniz zaman değiştirebilme lüksüne sahip olduğunuz için başlangıçta oyunun size vereceği tavsiye listesine uymanız en doğru karar olacaktır.

NfS Shift 1 [Torrent]
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NFS Shift v1.0 +5Trainer ve NFS Shift v1.0 +1 Trainer
» Zülfü Livaneli - Efsane Konserler
» PERFECT XP SP3 CD EDİTİON KACIRMAYIN DERİM
» 12 Eylül Belgeseli İndir - 80 Darbesi Belgeseli
» Poser 7.0.1.97 SP1 - Full